ورود به سایت
 • نقشه سایت نقشه سایت
 • وضعیت آب و هوا
  سرعت باد: ENE 18kph
  نقطه شبنم: ° 2
  رطوبت: ° 54%
  شاخص ماورای بنفش: 1
  میدان دید: 8.0kph
  فشار: 29.98in
  احتمال بارش باران: 50%
  نمایش وضعیت آب و هوا این شهر
  11°c
 • اوقات شرعی
  امروز 8 خرداد 1399
  اوقات شرعی به افق مشهد
  اذان صبح: 03:33
  طلوع خوردشید: 05:17
  اذان ظهر: 12:29
  غروب خورشید: 19:41
  اذان مغرب: 20:02
  نیمه شب شرعی: 23:37

  07:03:29 مانده به اذان ظهر
  پنج شنبه 8 خرداد سال 1399
  5 شوال 1441
  Thursday, May 28, 2020
تعداد بازدید: 232
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
پیام تبریک مدیر عامل سازمان انتقال خون به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

​​​در جامعه شبکه ای و انفجار اطلاعات

روابط عمومی تنها مرجع  تشخیص اخبار درست از نادرست است

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران روز جهانی ارتباطات را به تمامی دست اندرکاران ارتباطات کشورخصوصا کارکنان روابط عمومی سازمان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، دکتر علی اکبر پور فتح اله در این پیام تبریک، ارتباطات را محور اصلی تعاملات در جهان امروز دانست و افزود: با وجود فراگیر شدن مهارتها و ابزارهای پیشرفته ارتباطات و بروز پدیده هایی چون جامعه شبکه ای و شهروند خبرنگاران، همچنان کانال رسمی و معتبر و مقیاس درست از نادرست رسانه های رسمی و منابع اطلاعاتی روابط عمومی ها هستند و امروز ارتباطات و روابط عمومی رگ حیاتی هر سازمان به شمار می رود که اگر جایگاه واقعی خود را بیابد آن سازمان از نظر آوازه برند، اعتبار نزد مخاطبان، روابط با ذی نفعان، مشتری مداری، ارتباطات درون سازمانی و روابط برون سازمانی و همکاری با افکار عمومی موفق خواهد شد. زیرا امروزه ادبیات حاکم بر جهان ادبیات اقناعی است و روابط عمومی ساختار اصلی این فرایند است. امروزه در روابط انسانی برای اینکه به سازمانی اهمیت بدهیم دیگر دنبال پاداش و کیفر از سوی آن نیستیم بلکه باید قانع شویم و این قانع شدن در اثر تعامل مثبت و سازنده رسانه ها، شبکه های اجتماعی، نفوذگران افکار عمومی و فعالیت مناسب و برنامه ریزی شده در کمپین های اطلاع رسانی صورت می گیرد که هنر خلاق روابط عمومی ها به شمار می رود.

وی تلاش های ارتباطی را در عرصه انتقال خون حیات بخش و مهم توصیف کرد و افزود: اگر امروز اهدا کنندگان انتقال خون 100 درصد خون مورد نیاز کشور را تأمین می کنند و نزدیک به نیمی از خون های اهدایی توسط اهدا کنندگان مستمر صورت می گیرد یکی از علل مهم آن تلاش روابط عمومی های ادارات کل انتقال خون سراسر کشور و گسترش ارتباطات است.

وی افزود: اطلاع رسانی دقیق و به موقع از کانالهای رسمی و سایتهای سازمانی در زمانی که اخبار جعلی عمدی و غیر عمدی از کانالهای غیر معتبر در شبکه های مجازی دست به دست می چرخند، وظیفه خطیری را بردوش روابط عمومی ها می گذاردکه با ورود به هزاره سوم  روابط عمومی های نسل نو نیز باید در همین راستا متحول شوند.

دکتر پور فتح اله روابط عمومی امروز را نیازمند تخصص، مجهز بودن به دانش روز، خلاق، آماده برای مدیریت بحران، دارای سرعت عمل، محقق و هشدار دهنده دانست که با رصد افکار عمومی از طرق مختلف باید پیوسته از دیده بانی خود بطور کامل محافظت کند.

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مدیران و کارکنان زحمتکش روابط عمومی که پنجره ای باز از سازمان به سوی مردم به حساب می آیند، برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت کرد.

 آمار سایت

 $Resources:Parnian.Portal.Webparts.Analytics.2013V1, Webpart_Name;

بازدید امروز : 7
بازدید های دیروز:359
مجموع بازدید ها:225761
مجموع بازدید کنندگان:573

" اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال"

طراحی پورتال سازمانی با parnianportal