ورود به سایت
 • نقشه سایت نقشه سایت
 • وضعیت آب و هوا
  سرعت باد: ENE 18kph
  نقطه شبنم: ° 2
  رطوبت: ° 54%
  شاخص ماورای بنفش: 1
  میدان دید: 8.0kph
  فشار: 29.98in
  احتمال بارش باران: 50%
  نمایش وضعیت آب و هوا این شهر
  11°c
 • اوقات شرعی
  امروز 14 فروردین 1399
  اوقات شرعی به افق مشهد
  اذان صبح: 04:50
  طلوع خوردشید: 06:16
  اذان ظهر: 12:35
  غروب خورشید: 18:55
  اذان مغرب: 19:13
  نیمه شب شرعی: 23:52

  00:15:53 مانده به اذان صبح
  پنج شنبه 14 فروردین سال 1399
  9 شعبان 1441
  Thursday, April 2, 2020
تعداد بازدید: 41
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
پایگاه انتقال خون کاشمردر ایام دهه مبارک فجر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی  پایگاه خیرساز انتقال خون کاشمر با زیربنای 700 متر در 2طبقه و با هزینه 15 میلیارد ریالی با حضور مسئولین کشوری و استانی انتقال خون ایران و مسئولین شهرستان کاشمر به بهره برداری رسید.

دکتر رنجبران معاون توسعه سازمان انتقال خون ایران با قدردانی ویژه از خیرین کاشمر گفت: این همت و ساخت چنین مرکزی برای هفته ای دو روز کفایت نمیکند و باید تمام ایام هفته از این پایگاه استفاده شود.

وی با مثبت دانستن تفکر امام جمعه کاشمر در رابطه با کمک به مراکز غیر مذهبی در کنار اماکن مذهبی افزود: پتانسیل مردم،خیرین و پایگاه تازه تاسیس شهرستان کاشمر بیشتر از این هاست و درخواستی که از خیرین دارم این است که با کمک های خود کمک کنند پایگاه خون کاشمر با ورود امکانات لازم به صورت نقطه کانونی خون استان خراسان بزرگ و استان های همجوار نیز معرفی شود.

در این مراسم دکتر محمدجواد یزدانی مدیر مجتمع آموزش عالی سلامت کاشمر با ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز که با کمک خیرین ساخته شد افزود: کاشمر به عنوان قطب درمانی جمعیتی بالغ بر 430هزار نفر مراجعه کننده در منطقه را پوشش میدهد که شامل مراجعه کنندگان بومی و غیر بومی میباشد.وی ادامه داد: شهرستان کاشمر پتانسیل بالایی در رابطه با انتقال خون دارد به طوریکه سالانه نیازمند 3هزار واحد خون میباشد که از این مقدار 2700 واحد خون در خود شهرستان اهدا میشود و این پتانسیل در شرایط سخت خونگیری از داوطلبان انجام میشد.یزدانی ابراز داشت: بهره برداری از این مرکز خیرساز از مهمترین و بالاترین فعالیت های دوران خدمت من در کاشمر محسوب میشود.

حجت الاسلام طباطبایی امام جمعه کاشمر با قدردانی از اقدام خیرین در احداث این پایگاه گفت: پتانسیل و فرهنگ مردم کاشمر در سطح بالایی است به طوریکه وقتی به خیلی از شهرستان ها سفر میکنیم میبینیم اماکن خیر ساز مذهبی وجود دارد اما یک مدرسه ساخته نشده ولی در کاشمر مردم علاوه بر کمک به اماکن مذهبی خیرات خود را در احداث چنین مراکز با اهمیتی نیز هزینه میکنند.

دکتر بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر با اعلام اینکه در ساخت این پایگاه اولین مشکل گرفتن مجوز بود ابراز داشت: درست است که خیرین ما آماده و پای کار بودند اما مشکل اصلی گرفتن مجوز ها است و مسئله این است مجوز این پایگاه ها و... چطور گرفته میشود و خواهش من این است که این مسائل نیز گفته شود.

بنیادی افزود: ثمره اتحاد بین تمامی مسئولین یک شهر بهره برداری از چنین مراکزی است و بنده چه باشم چه نباشم مردم در آینده قاضی خوبی خواهند بود.

در ادامه مسئولین، خیرین و مردم از بخش های مختلف پایگاه تازه تاسیس خون شهرستان کاشمر بازدید کردندآمار سایت

 $Resources:Parnian.Portal.Webparts.Analytics.2013V1, Webpart_Name;

بازدید امروز : 7
بازدید های دیروز:543
مجموع بازدید ها:198236
مجموع بازدید کنندگان:509

" اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال"

طراحی پورتال سازمانی با parnianportal