ورود به سایت
 • نقشه سایت نقشه سایت
 • وضعیت آب و هوا
  سرعت باد: ENE 18kph
  نقطه شبنم: ° 2
  رطوبت: ° 54%
  شاخص ماورای بنفش: 1
  میدان دید: 8.0kph
  فشار: 29.98in
  احتمال بارش باران: 50%
  نمایش وضعیت آب و هوا این شهر
  11°c
 • اوقات شرعی
  امروز 27 آبان 1398
  اوقات شرعی به افق مشهد
  اذان صبح: 04:43
  طلوع خوردشید: 06:11
  اذان ظهر: 11:17
  غروب خورشید: 16:22
  اذان مغرب: 16:41
  نیمه شب شرعی: 22:33

  01:33:15 مانده به غروب خورشید
  دوشنبه 27 آبان سال 1398
  21 ربيع الاول 1441
  Monday, November 18, 2019
تعداد بازدید: 56
نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
شرح خبر
مدیرعامل سازمان انتقال خون سالروز تاسیس سازمان را تبریک گفت


دکتر علی اکبر پور فتح اله در پیامی سالروز تاسیس سازمان انتقال خون 9 مرداد و رسیدن به آمار 50 میلیون اهدای خون ا ز بدو تاسیس سازمان تا کنون  را به خانواده بزرگ انتقال خون خصوصا کارکنان زحمتکش و خدوم سازمان تبریک گفت و از زحمات بیش از 4 دهه این عزیزان تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون وی ضمن تجلیل از جامعه 2 میلیون و صد هزار نفری اهدا کنندگان کشور گفت: سازمان انتقال خون از سالهای سیاه خون فروشی تا به امروز تحولات عظیم و چشمگیری را پشت سر گذاشته است و در گذر از خون فروشی با بنا نهادن رفتار اجتماعی ارزشمندی به نام اهدای خون داوطلبانه و بدون چشمداشت توانسته است ضمن تامین خون کافی و توزیع عادلانه آن در سراسر کشور عنوان افتخار آمیز یکی از سالم ترین خونهای دنیا را کسب کند.

 

وی در این پیام یاد آور شده است: تقارن تاسیس سازمان انتقال خون با سالهای پر التهاب و انگیزه بخش انقلاب و پس از آن مواجهه با 8 سال دفاع مقدس چنان روحیه عشق و ایثارو همدلی را در میان مردم کشور عزیزمان نهادینه کرد که تا امروز نیز باقی است.

 

مدیر عامل سازمان انتقال خون چهره امروز سازمان را چنین ترسیم کرد: سازمانی زنده، پویا، پیشرو، پیشتاز از نظر علمی پژوهشی و جذب اهدا کنندگان در میان کشورهای منطقه امرو، خاورمیانه، اروپای شرقی و شرق آسیا، دارای امتیاز همکاری با سازمان جهانی بهداشت، دارای شاخص اهدای خون 27 در هزار که با فاصله زیاد نسبت به کشورهای در حال توسعه و متوسط و نزدیک به کشورهای توسعه یافته و مترقی است.

 

دکتر پور فتح اله افتخار انتقال خون ایران را اهدا کنندگان آگاه و کارکنان صدیق این سازمان دانست و تاکید کرد بیش از 4 دهه را همراه با مردمی پشت سر گذاشته ایم که فرهنگ ایثار در رگ و پی شان ریشه دوانیده است. اکنون که سالمندی جمعیت را شاهد هستیم و نسل اول اهدا کنندگان خون روبه بازنشستگی می نهند امید است با نهادن این پرچم بر دوش جوانان و فرهنگ سازی برای تدواوم اهدای خون در نسلهای جوان آینده باهم قدم به عصر اهدای مستقیم فراورده های خون و سلولهای بنیادی بگذاریم و در این راه نیز در کنار مردم شریفمان سرآمد باشیم. زیرا این سازمان تامین کنندگان مردمی و خدمات مردمی دارد که با همت مردم این مرز و بوم به پیش می رود.​


آمار سایت

 $Resources:Parnian.Portal.Webparts.Analytics.2013V1, Webpart_Name;

بازدید امروز : 24
بازدید های دیروز:678
مجموع بازدید ها:87207
مجموع بازدید کنندگان:280

" اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال"

طراحی پورتال سازمانی با parnianportal