ورود به سایت
 • نقشه سایت نقشه سایت
 • وضعیت آب و هوا
  سرعت باد: ENE 18kph
  نقطه شبنم: ° 2
  رطوبت: ° 54%
  شاخص ماورای بنفش: 1
  میدان دید: 8.0kph
  فشار: 29.98in
  احتمال بارش باران: 50%
  نمایش وضعیت آب و هوا این شهر
  11°c
 • اوقات شرعی
  امروز 16 تیر 1399
  اوقات شرعی به افق مشهد
  اذان صبح: 03:34
  طلوع خوردشید: 05:20
  اذان ظهر: 12:36
  غروب خورشید: 19:52
  اذان مغرب: 20:13
  نیمه شب شرعی: 23:43

  05:22:19 مانده به غروب خورشید
  لیست مورد نظر شامل داده ای برای نمایش نمی باشد.
  لیست مورد نظر شامل داده ای برای نمایش نمی باشد.
  دوشنبه 16 تیر سال 1399
  15 ذوالقعده 1441
  Monday, July 6, 2020
 • تعداد بازدید: 64
  نسخه قابل چاپ ارسال برای دوستان ثبت نظر
  شرح خبر
  به شکرانه بهبودی " اهدای پلاسما در مشهد به عدد 50 رسید

  به گزارش روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی مدیرکل انتقال خون استان گفت: در حال حاضر تعداد 50 نفر از بهبودیافتگان کرونا در مشهد جهت درمان سایر بیماران پلاسمای خود را اهدا کرده‌اند.

    دکتر مجید عبدالهی، با تقدیر از مردم مومن و انقلابی مشهد مقدس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه اهداکنندگان فهیم و بردبار استان ضمن اعلام این خبر افزود " رسیدن ایمنی بدن به حد قابل قبول را فاکتور مهمی برای اهدا پلاسما عنوان کرد.

  دکتر عبدالهی با بیان این که رضایت کامل اهدا کننده و دریافت کننده شرط اصلی درمان و اهدا پلاسما است، خاطرنشان کرد: این اقدام درمانی کاملا داوطلبانه انجام می‌شود وی ادامه داد: افرادی که برای اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مشهد مراجعه می کنند باید مدارک خود مبنی بر ابتلا به بیماری کرونا و درمانشان را ارائه کنند که پس از بررسی مدارک و شواهد موجود اقدام به دریافت پلاسما از بیماران کرونایی بهبود یافته می کنیم.

  مدیر کل انتقال خون استان خراسان رضوی بیان کرد: فراخوان بیماران بهبود یافته کرونا برای اهدای پلاسما از طریق رسانه‌ها و همچنین برقراری تماس با تعدادی از آنها اعلام شده است، اضافه کرد: تاکنون استقبال بیماران بهبود یافته خوب بوده است چرا که آنها وضعیت بیماران را بهتر از دیگر افراد درک می‌کنند و برای نذر بازیافتن سلامتی‌شان نسبت به اهدای پلاسما اقدام می‌کنند.

  مدیرکل انتقال خون استان یادآوری کرد: از بهبودیافتگان کرونا می خواهم به شکرانه سلامتی خود نسبت به اهدای پلاسمای خون خود در پایگاه منتخب انتقال خون اقدام کنند. فرآیند اهدای پلاسما حتی از اهدای خون هم راحت ‌تر است و با اهدای پلاسما می ‌توانید به بازیابی سلامت هموطنان مبتلا به کرونای خود که در بیمارستان ها بستری هستند، کمک کنید. انتقال خون استان در راستای وظایف خود، به صورت شبانه روزی در کنار هموطنان بوده و پذیرای اهداکنندگان خون و پلاسما است.  آمار سایت

   $Resources:Parnian.Portal.Webparts.Analytics.2013V1, Webpart_Name;

  بازدید امروز : 24
  بازدید های دیروز:666
  مجموع بازدید ها:263109
  مجموع بازدید کنندگان:642

  " اقتصاد مقاومتی و تولید - اشتغال"

  طراحی پورتال سازمانی با parnianportal