​بیانیه توافق سطح خدمت

قابل توجه بازديد كنندگان گرامي

بيانيه توافق سطح خدمت در ‌پورتال (وب سايت اداره کل انتقال خون خراسان رضوی)

بدينوسيله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل انتقال خون خراسان رضوی را به اطلاع مي رساند:

۱- پورتال اداره کل انتقال خون خراسان رضوی به امكان ثبت و پيگيري درخواست ها و شكايات شما متقاضيان گرامي مجهز مي باشد. در اين قسمت شما مي توانيد با حوزه هاي مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

۲- حوزه پاسخگويي براي برقراري ارتباط با رياست اداره کل و ساير معاونت و مديريت ها به قسمت تماس با ما و ارتباط با ما مراجعه فرماييد.

۳- به محض ثبت درخواست، سعي مي گردد در كوتاهترين زمان ممكن نتيجه پيگيري درخواست مطرح شده به متقاضي اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوري گردد.

۴- پورتال اداره کل انتقال خون خراسان رضوی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضيان گرامي بوده و در صورت بروز هرگونه اشكال و نقص فني، به متقاضيان اطلاع رساني خواهد گرديد.

در اين صفحه زمانها يي كه پورتال از دسترس خارج خواهد شد اطلاع رساني مي گردد.

 

بيانيه حريم خصوصي

 پورتال اداره کل انتقال خون خراسان رضوی به امكان ثبت و پيگيري درخواست ها و شكايات شما متقاضيان گرامي از طريق "منوهاي تماس با ما و ارتباط با ما " مجهز مي باشد. در اين قسمت شما ميتوانيد با حوزه هاي مختلف سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداري، تماس برقرار و يا نظرات ، پيشنهادات و شكايت خود را مطرح نماييد.

به محض اعلام درخواست، سعي مي گردد در كوتاهترين زمان ممكن نتيجه پيگيري درخواست مطرح شده به متقاضي اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوري گردد.

پورتال اداره کل انتقال خون خراسان رضوی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضيان گرامي بوده و در صورت بروز هرگونه اشكال و نقص فني، به متقاضيان اطلاع رساني خواهد گرديد.

 

چگونگي جمع آوري و استفاده از اطلاعات كاربران

  در صورتي كه شما بخواهيد خدمتي را به صورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين اداره کل داشته باشيد ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير شماره اهرا​، نام ، نام خانوادگي ، كد ملي ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دريافت مي‌شود. در فرم‌هاي الكترونيكي تكميل شوند ، اجباري در پر نمودن فيلدها وجود ندارد.  لازم به ذكر است كه هدف ما از دريافت اين اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سريع‌تر خدمات الكترونيكي به شما مي‌باشد.

 

امنيت اطلاعات شخصي شما 

ما اطلاعات شخصي شما را جمع‌آوري مي‌كنيم تا بتوانيم خدماتي كه شما درخواست كرده‌ايد را ارائه دهيم و همچنين اطلاعات هويتي و شخصي شما را به منظور مطلع كردن شما نسبت به ساير خدمات در دسترس در اداره کل انتقال خون خراسان رضوی استفاده مي‌كنيم. ما ممكن است از طريق نظرسنجي‌ها به منظور تحقيق و بررسي نظر شما پيرامون خدمات فعلي و خدمات بالقوه‌اي كه ممكن است ارائه شود، با شما تماس بگيريم.

اطلاعات خاص هويتي و شخصي شما (شامل آدرس اي‌ميل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمي‌شود. حفظ امنيت اطلاعات شخصي شما را امري بسيار جدي و مهم مي دانيم و در پورتال خود از سياست هاي امنيتي و فناوري هايي استفاده مي كنيم كه براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده اند. همچنين از روش ها و دستورالعمل هاي امنيتي كه قوانين حفظ حريم خصوصي كاربران به آنها نياز دارد، پيروي مي كنيم. اين روش هاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر مي گيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي كند.

استفاده از كوكي‌ها

در بخش پيوندها، پيوندهاي فعال به وب سايت هاي ديگر وجود دارد كه متعلق به سازمان هاي ديگر هستند. اين وب سايت ها قوانين و كوكي هاي مختص خودشان را دارند كه ما پيشنهاد مي كنيم  قبل از استفاده از اين وب سايت ها آنها را مطالعه كنيد.

 تغييرات دراين بيانيه

ما ممكن است گهگاه اين بيانه حريم خصوصي را به منظور بازتاب فيدبك‌هاي شما به‌روزرساني كنيم. شما را تشويق مي‌كنيم تا به طور دوره‌اي اين بيانيه را مرور كنيد تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط اداره کل انتقال خون خراسان رضوی مطلع شويد.